کار – شغل حوادث قانون مرکزی موتورسیکلت

کار – شغل: حوادث قانون مرکزی موتورسیکلت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کرانچار باید از فدراسیون پیروی کند/ برگشت از برند تازه ممکن نبود ، مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان باید از فدراسیون پیروی کند، به تشریح دلایل ادامه کار با اسپانسر تیم ملی پرداخت و گفت: برگشت از آ

کرانچار باید از فدراسیون پیروی کند/ برگشت از برند تازه ممکن نبود ، مهدی تاج

مهدی تاج: کرانچار باید از فدراسیون پیروی کند/ برگشت از برند تازه ممکن نبود

عبارات مهم : ایران

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان باید از فدراسیون پیروی کند، به تشریح دلایل ادامه کار با اسپانسر تیم ملی پرداخت و گفت: برگشت از آدیداس ممکن نبود.

به گزارش مهر، مهدی تاج صبحگاه امروز در حاشیه جلسه امضای تفاهم نامه با کشورهای عضو اکو در جمع خبرنگاران گفت: قرار شد مسابقه های فوتسال بین سفارتخانه های عضو اکو و سایر سفارتخانه ها برگزار شود. این اوج دیپلماسی ورزشی است که داریم مقدماتش را فراهم می کنیم.

کرانچار باید از فدراسیون پیروی کند/ برگشت از برند تازه ممکن نبود ، مهدی تاج

وی افزود: بحث دیگر، بحث فرهنگی و برنامه ریزی کشورهای عضو اکو هست. شاید بتوانیم کمک هایی به سایر کشورها در بحث فوتسال و فوتبال ساحلی داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال راجع به مسئله داوران تصریح کرد: بخش عمده ای از حقوق داوران پرداخت شده است است و بقیه هم در حال پرداخت هست. بحث لباسها هم مثل زمانی که یک عده گفته بودند داوران سیب زمینی خورده اند یا الویه، اینها حرفهایی است که مورد پسند مردم نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان باید از فدراسیون پیروی کند، به تشریح دلایل ادامه کار با اسپانسر تیم ملی پرداخت و گفت: برگشت از آ

تاج در خصوص لباس تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: لباس ما برند آدیداس هست. یکسری پرسشها و قراردادها ممکن است حرف و حدیث داشته باشد و باید به آن پرداخت. شما سابقه پیراهن تیم ملی را دارید که جیووا بود. کی روش بسیار روی این برند حرف داشت. آستین این لباسها کوچک می شد. این لباسها در جام جهانی فوتسال هم پاره شد و مجبور شدیم خیاط داخلی بگیریم و دو لباس را یکی کردیم تا توانستیم جام جهانی را طی کنیم. حتما عکسهایش را دیده اید.

وی افزود: ما سپس به سمت آدیداس رفتیم. برعکس اینکه گفته می شود قرارداد آدیداس بد هست، ولی این قرارداد خوب بسته شده است بود. بنا بود این شرکت به ما پول هم بدهد. ما تیم اول آسیا هستیم و امکانات خوبی هم داریم. آنها هم حساب خوبی روی کشور عزیزمان ایران با ۸۰ میلیون نفر باز کرده بودند ولی بخشنامه وزارت صنایع و معادن مبنی بر عدم واردات لباس مگر اینکه شرکت خارجی در کشور عزیزمان ایران کارخانه و تولیدی بزند و ۵۰ درصد محصولش را هم صادر کند، مانع شد. طبیعی است این شرط جهت آدیداس عملی نبود. من خودم به وزارت صنایع مراجعه کردم و جلسه ای هم داشتیم. آنها هم یک منطقی داشتند که درست بود.

تاج یادآور شد: مسئولان وزارت صنایع می گفتند اشتغال جهت ما مهم است و نباید اجازه بدهیم بازارمان در اختیار برندهای دیگر قرار بگیرد. سوراخ کردن این بخشنامه جهت تیم ملی را به صلاح مملکت ندیدند. فقط لطف کردند مجوز ورود لباسهایی که از قبل تهیه کرده بودیم را از گمرک دادند.

کرانچار باید از فدراسیون پیروی کند/ برگشت از برند تازه ممکن نبود ، مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: جهت همین با آدیداس وارد قرارداد جدیدی شدیم. آدیداس گفت ما حتی یک لباس هم داخل کشور شما نمی توانیم بفروشیم و به چه دلیلی باید هم به فدراسیون پول بدهم و هم لباس رایگان. در واقع ما جهت لباسهای آدیداس با کیفیت اوج ۷۵ درصد پول می دهیم و ۲۵ درصد هم از محل فروش لباس بین ایرانی های خارج از کشور تامین می شود. حدود ۷ میلیون ایرانی خارج از کشور عزیزمان ایران داریم که قطعا لباس تیم ملی را می خرند. آینده نگری خودشان ۵۰۰ هزار تا بود.

تاج ادامه داد: در مجموع این قرارداد، قرارداد باصرفه و قابل قبول هست. برگشت از قرارداد آدیداس هم ممکن نبود. در اینصورت دوباره دچار سردرگمی می شدیم. نمی شد دوباره به آل اشپورت و جیووا برگردیم. ضمن اینکه قبلا لباس خود را به فیفا معرفی کرده بودیم.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان باید از فدراسیون پیروی کند، به تشریح دلایل ادامه کار با اسپانسر تیم ملی پرداخت و گفت: برگشت از آ

وی با بیان اینکه آدیداس رسما لباس تیم ملی را معرفی خواهد کرد، افزود: قرارداد هم مبادله شده است هست. هم ما آنرا امضا کرده ایم هم آدیداس. مراسم رونمایی هم بعد از هماهنگی انجام می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال راجع به اینکه آیا درخواست کارلوس کی روش جهت در اختیار داشتن ملی پوشان عملی شده است است یا خیر؟ گفت: به کلوب ها نامه داده ایم. از تمام مربیان بخصوص برانکو تقدیر می کنم. او گفت کاملا در اختیار تیم ملی هستم. نیاز داریم که تمام مربیان این کار را بکنند. رسانه ها هم از بحث حاشیه ای خودداری کنند چون در سال جام جهانی هستیم.

کرانچار باید از فدراسیون پیروی کند/ برگشت از برند تازه ممکن نبود ، مهدی تاج

تاج در خصوص درگیری رسانه ای کرانچار با کی روش بر سر تیم ملی گفت: کرانچار باید از سیاست های فدراسیون فوتبال پیروی کند. کلوب ها و مربیان تعهد دارند. هنگامی که یک کلوب عضو لیگ می شود تفاهمنامه ای را امضا می کند. هنگامی که شرکت لیگ یک چیز را مصوب می کند جهت همه مورد نیاز الاجرا هست. کرانچار هم باید به باشگاهش احترام بگذارد. این هم صحبت خاصی نیست. از کرانچار سابقه تندی ندارم و ارزیابی ام از او مثبت هست. شاید جهت او یکی دو سئوال مطرح شده است است که باید به آن پاسخ داد.

وی یادآور شد: در مجموع کلوب ها هم جهت ما مهم هستند. احساس می کنیم از این ناحیه باشگاهی ضرر نمی کند چون کار فیزیکی صورت نمی گیرد. اینها فقط برنامه های ریکاوری هست. همه کشور حواسش به جام جهانی هست. کلوب ها هم همینطور. تمام کلوب ها زحمت کشیده اند و هیچکس دلش نمی خواهد تیم ملی نتیجه نگیرد. تیم ملی عصاره کلوب ها است و از لیگ پویا و پربازدهی ایجاد شده است است.

رئیس فدراسیون فوتبال در آخر با بیان اینکه تیم ملی در راه جام جهانی هفت بازی تدارکاتی خواهد داشت، از نام بردن کشورهای مدنظر بازی تدارکاتی خودداری کرد و گفت: فعلا داریم بازی ها را قطعی می کنیم. هر موقع قطعی شد اطلاع رسانی می شود.

واژه های کلیدی: ایران | آدیداس | آدیداس | ایرانی | فوتبال | قرارداد | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs